ОПИС

Се издава нов апартман во станбениот комплекс во Маврово, кој се наоѓа блиску до скијачкиот центар на одлична локација со сопствен паркинг. Апартманот е комплетно опремен со кујна, спална, дневна просторија со ТВ, интернет и сите останати услови за добар одмор и уживање.

Повелете и посетете го Маврово, најубавото место за спорт, рекреација и чист воздух. Информации на телефон 075/250-640

Цена

  • Цело сместување:

    од 40 евра ( до 5 лица ) во летен период

  • Цело сместување:

    од 50 евра ( до 5 лица ) во зимски период

Број на соби

  • 1

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартман 10 Маврово”