ОПИС

Апартмани “Ла Штабе” располагаат со 2 комплетно опремени апартмани кои се одлично место за престој во Крушево.

Повелете во текот на целата година

Цена

  • По лице:

    од 350 денари ( летен период )

  • По лице:

    од 600 денари ( зимски период )

Број на соби

  • 2 апартмани

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартмани Ла Штабе”