ОПИС

Се издаваат апартмани на одлишна локација во Пониква, со големина од 25 до 40m2.

Апартманите се комплетно опремени со посебен тоалет, ТВ со кабловска, бесплатен интернет и централо греење.Во склоп на апартманите работи ресторан со традиционална кујна и прекрасна тераса за уживање во лето. Не се наплаќа за деца до 7 години и паркингот за гостите е исто така бесплатен.

Повелете во Апартмани Изгрев-Пониква

Цена

  • По лице:

    од 650 денари ( со вклучен појадок ) во лето

  • По лице:

    од 950 денари ( со вклучен појадок ) во зима

Број на соби

  • 12

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартмани Изгрев-Пониква”