ОПИС

Вила “Дама” се наоѓа во с.Леуново, Маврово на стотина метри од езерото, веднаш до хотел Радика. Вилата е луксузно опремена и има 4 спални соби, комплетна кујна  и голема дневна просторија и трпезарија со камин.

Вилата е комплетно опремена со ТВ, интернет, кабловска и ги нуди сите удобности на своите гости да се чуствуваат комфорно и удобно.

Во склоп на Вила “Дама”објектот има и 8 модерно уредени студија со брачен кревет (со можност за дополнителен лежај), кујна и тераса со преубав поглед на езеро и планина.

Уживајте во убавините на Маврово во било кој период од годината и сместете се убаво и удобно.

Вила Дама, с.Леуново

Информации  за резервација на телефон: 076/252-059

Цена

  • Цело сместување:

    од 75 евра ( студио за 2 лица + дете )

  • Цело сместување:

    од 150 евра ( викендица со 4 спални капацитет 8 лица )

Број на соби

  • Викендица- 4 спални и 1 дневна. Посебен објект 8 студија

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Вила Дама”