03 Two-Bedroom Apartment with Terrace

од € 65 / Ноќ
 • 2142 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
42 м2
Број на гости
4
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Stay in our cozy two-bedroom apartment with a fully equipped kitchen, one bathroom, and a terrace with a lake view. Enjoy free WiFi, parking, and a garden with a BBQ grill. Just 700 meters from the beach, it's a peaceful place perfect for a relaxing getaway.

Book on +389 71 243 025
Viber +389 71 243 025
Удобности
Бања
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Семејство
 • Игралиште на отворено
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Шпорет
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Кујна на отворено
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Elešec, Elshani, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.