05 One-Bedroom Studio

од € 50 / Ноќ
 • 1120 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
20 м2
Број на гости
3
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
A charming one-bedroom studio ideal for three guests. It includes a bathroom, a small dining table, and access to an outdoor shared kitchen. Guests can enjoy a beautiful garden with a serene lake view, perfect for a peaceful and comfortable stay.
Удобности
Бања
 • Када
 • Биде
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Мрежа за комарци
Семејство
 • Игралиште на отворено
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Мала кујна
 • Фрижидер
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Elešec, Elshani, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.