A&M Apartments 1 - Ohrid City Center

од € 24 / Ноќ
 • 2140 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
40 м2
Број на гости
4
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Комплет опремени апартмани за 4 особи во центарот на Охрид, 5 мин пешки од градскиот плоштад.
Апартманот се состои од две приватни соби со тераси, тоалет, кујна и трпезарија.
Обезбеден е бесплатен паркинг пред објекот.
Удобности
Бања
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Семејство
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Комплет за прва помош
 • Аларм за чад
Интернет и канцеларија
 • Посветен работен простор
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Шпорет
Карактеристики на локација
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Велосипеди
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Платен паркинг надвор од објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Мите Богоевски, Крст Џамија, Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.