Adora's Apartment - Mavrovo

од € 60 / Ноќ
 • 2148 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
48 м2
Број на гости
3
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Adora's Apartment Mavrovo offers accommodations in Mavrovo, 19 miles from Monastery of Saint Jovan Bigorski and 30 miles from St. George the Victorious Monastery. This property offers access to a terrace, free private parking, and free Wifi. The accommodation features an elevator and full-day security for guests. The air-conditioned apartment consists of 1 bedroom, a living room, a fully equipped kitchen with an oven and a coffee machine, and 1 bathroom with a shower and slippers. A flat-screen TV with cable channels is offered. The accommodation is non-smoking. Guests at the apartment will be able to enjoy activities in and around Mavrovo, like hiking. Skiing and cycling can be enjoyed nearby, while a ski equipment rental service, ski-to-door access and a ski pass sales point, are also available on-site. The nearest airport is Ohrid Airport, 64 miles from Adora's Apartment Mavrovo.

Couples in particular like the location – they rated it 10 for a two-person trip.

Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Mavrovo
Локација
Lodge Hotel, R2235, Mavrovo, Municipality of Mavrovo and Rostusha, Polog Region, 1245, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.