Aleksandra apartmant EAST GATE LIVING

од € 50 / Ноќ
 • 2152 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
52 м2
Број на гости
4
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Welcome
Aleksandra apartment EAST GATE LIVING is located in Skopje. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. The apartment is composed of 1 bedroom, a fully equipped kitchen, and 1 bathroom. A flat-screen TV is featured. The accommodation is non-smoking. The nearest airport is Skopje International Airport, 17 km from the apartment.

Добредојдовте
Александра апартман EAST GATE LIVING во Скопје. Станот нуди балкон, приватно паркинг место и интернет. Апартманот се состои од дневна и спална соба со KIng size кревет (180х200). Целосно опремена кујна и купатило. Во затворениот дел на смештајот е забрането пушењето.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Книги и материјал за читање
 • Етернет конекција
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Вентилатор на таванот
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Gazi Baba
Локација
East Gate, Belasica, Ќерамидница, Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 1001, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.