Alex 1 apartman Vrnjačka Banja

од € 43 / Ноќ
 • 1140 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
40 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Апартман Алек је потпуно нов, модерно опремљен апартман од 40 квадратних метара, за максимално 4 особе. Налази се на само неколико минута хода од центра Бата и шеталишта.
Апартман садржи одвојену спаваћу собу са брачним креветом, комплетно опремљену кухињу (основни кухињски елементи, фрижидер, плоснати тањир, уградну рерну), угаону гарнитуру која се може претворити у лежај за 2 особе (димензија 155к210), купатило (туш). ЛЕД ТВ, клима, тераса, интерфон, бесплатан паркинг испред стамбене зграде.
Апартман је категорисан са 3 звездице.
Погледајте
наш  Апартман АЛЕКС 2 .
Погледајте наш  Апартман АЛЕКС 3 .
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Srbija
Регион
Vrnjacka Banja
Локација
Милоша Обилића 11a, Врњачка Бања, Општина Врњачка Бања, Рашки управни округ, Централна Србија, 36210, Србија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.