Alex 2 apartman Vrnjačka Banja

од € 34 / Ноќ
 • 1130 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
30 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Studio je kategorisan sa tri zvezdice, potpuno nov, modern opremljen, površine 30 m2 za maksimalno 4 osobe. Nalazi se u samom centru Vrnjačke Banje.
Opremljen je sa francuskim ležajem, grof-ležaem, kompletnom kuhinjom...
Na raspolaganju je klima, LED TV, Internet, terasa, interfon, besplatan parking ispred zgrade apartmana.

Pogledajte naš Apartman ALEX 1.
Pogledajte naš Apartman ALEX 3.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Srbija
Регион
Vrnjacka Banja
Локација
Владана Благојевића 20, Врњачка Бања, Општина Врњачка Бања, Рашки управни округ, Централна Србија, 36210, Србија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.