Alex 3 apartman Vrnjačka Banja

од € 60 / Ноќ
 • 2154 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
54 м2
Број на гости
5
Кревети
5
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Apartman Alex 3 se nalazi u mirnom delu Vrnjačke Banje na 100 m od kružnog toka.
Površina apartmana je 54 kvadrata. Poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo.
Može da ugosti do 5 osoba.
Gostima je na raspolaganju Internet, klima i parking ispred zgrade.

Pogledajte naš Apartman ALEX 1.
Pogledajte naš Apartman ALEX 2.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Надворешен простор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Srbija
Регион
Vrnjacka Banja
Локација
1. маја 13, Врњачка Бања, Општина Врњачка Бања, Рашки управни округ, Централна Србија, 36210, Србија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.