Apaggio di Argostoli apartments

од € 85 / Ноќ
 • 2160 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
60 м2
Број на гости
5
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Vibrant apartment on the outskirts of Argostoli.
'Apaggio' provides our guests with all the comforts of a modern house; two cozy bedrooms, a living room with a folding bed and a corner sofa (which turns into an extra comfy bed), a fully equipped kitchen with dining area, 3 ACs, fast WiFi , spacious bathroom, washing machine and a balcony with the breath-taking view of Argostoli gulf and Ainos mountain.
Baby cot and highchair available upon request.
@apaggiodiargostoli
Удобности
Бања
 • Биде
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
 • Сеф
Забава
 • Книги и материјал за читање
 • Етернет конекција
 • ТВ
Семејство
 • Висок стол
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Перална во близина
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Потребни работи за плажа (крпи за плажа, чадор, ќебе за плажа, опрема за нуркање)
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Grcija
Регион
Jonski Ostrovi
Подрегион
Argostoli
Локација
Spilia, Argostoli Municipality, Kefallonia Regional Unit, Ioanian Islands, Peloponnese, Western Greece and the Ionian, 281 00, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.