Apartman Anthony

од € 30 / Ноќ
 • 1130 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
30 м2
Број на гости
5
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Apartment Anthony is located in Niš, only a few meters away from the river, 2 minutes away from the main bus station and 5 minutes from the city centre. The nearest airport is Constantine the Great, 4 kilometers away. All the furniture was chosen by comfort, quality and functionality for the comfortability of our guests.
Apartment Anthony offers independent stay with a balcony and free WiFi connection. Guests who stay in this apartment  have a fully equipped kitchen at their disposal. This climatised apartment with 1 bedroom has 1 bathroom and free toiletry. It also has a flat-screen cable TV.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Srbija
Регион
Nis
Локација
29, Шуматовачка, Београд мала, Crveni Krst, Ниш (Црвени Крст), Градска општина Црвени Крст, City of Niš, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18101, Serbia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.