Апартман Бела Ана

од € 50 / Ноќ
 • 1135 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
35 м2
Број на гости
4
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Ако сакате да уживате во плитка, топла, тиркизна вода, бел ситен песок, дневни и ноќни забави, Калитеа е прав избор за вас.
Апартманот Бела Ана се наоѓа на само 150 м од центарот на Калитеа и на 400 м од плажите. Целосно е реновиран во 2023 г. Располага со дневна соба, кујна, купатило, спална соба и балкон.
Капацитетот на апартманот е за 4 особи.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
Надворешен простор
 • Двор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Подрегион
Kasandra
Локација
Νίκης, Καλλιθέα, Kassandra Municipal Unit, Kassandra Municipality, Chalkidiki Regional Unit, Central Macedonia, Macedonia and Thrace, 630 77, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.