Apartman i Kamp Prikolki vo Ljubanista prva linija

од МКД 2,400 / Ноќ
 • 1140 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
40 м2
Број на гости
4
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и купатило во Љубаништа,објектите сe на оддалеченост од 5 метри од плажата.Објектите се опремени со чиста постелнина, фрижидер, шпорет, прибор за јадење, чадор за на плажа. 

тел.071 657-409 
Весна
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Љубаништа, Општина Охрид, Југозападен СР, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.