Apartman Laura

од € 60 / Ноќ
 • 1128 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
28 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Маса за пинг понг
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Детски книги и играчки
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Греење
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Чаши за вино
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Базен
 • Сауна
Услуги
 • 24-часовна рецепција
Локација
Земја
Srbija
Регион
Kopaonik
Локација
37, Стефана Првовенчаног, Чајетина, Kopaonik, Raska Municipality, Raska Administrative District, Central Serbia, 36354, Serbia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.