Апартман Mouries, Dionisiou beach

од € 100 / Ноќ
 • 2155 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
55 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Во комплекс апартмани, 150 М до песочна плажа, мирно место, идеално за семејство со деца.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Етернет конекција
 • Опрема за вежбање
 • ТВ
Семејство
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
 • Камин
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Потребни работи за плажа (крпи за плажа, чадор, ќебе за плажа, опрема за нуркање)
 • Велосипеди
 • Надворешна трпезарија
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
 • Лежалки за сончање
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Подрегион
Kasandra
Локација
Μουριές, Дионисиска Плажа, Општина Нова Пропонтида, Халкидички округ, Централна Македонија, Македонија и Тракија, 632 00, Грција
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.