Apartman Nikoloski

од € 30 / Ноќ
 • 1144 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
44 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Се издава на краток период целосно опремен апартман. Апартманот располага со кујна , вц/ тоалет , тераса , дневна соба со двоен кревет , и спална соба со браќен кревет.  Има бесплатен паркинг , наспроти самиот апартман има маркет Рамстор. Се наоѓа на добра локација на 200 метра од градскиот пазар  и центарот на Струга. Градските плажи се оддалечени на 500-1000 метра , 5 до 10 мин пеш. Повеќе инфо на 071 272 568 Даниел
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Тостер
Карактеристики на локација
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Struga
Локација
Parket Alili, Marshal Tito, Struga, Municipality of Struga, Southwestern Region, 6330, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.