⭐⭐⭐ APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД⭐⭐⭐

од € 40 / Ноќ
 • 2198 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
98 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен
2 Спални соби,
Купатило
голема дневна
кујна со трпезарија
Тераса
TV кабловска
WiFi internet
Проточен бојлер (24 часа топла вода) пешкири, фен....
ПАРКИНГ
Одлична Локација : ул. Карпош Војвода бр 35.
На 10 -15 мин ПЕШАЧЕЊЕ до центар
На 2- 3 мин. со автомобил.

20 метри до БУМ Маркет
20 метри до Sport Live 5 обложувалница
300 метри до Ramstore Express
350 метри до главна Болница и Аптека
450 метри до Пекара Ден и Ноќ
650 метри до Pizza Restoran VALENTINO
650 метри до ТАМАРО 7 маркет - АСНОМ
1300 метри до Х. Ројал / Кеј на езеро
1500 метри до Чинар/ LC Waikiki
1800 метри до Плоштад
 
Удобности
Бања
 • Када
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Трпезариска маса
 • Кујна
 • Мини фрижидер
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
35, Карпош Војвода, Беј Бунар, Охрид, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.