Апартман Полихроно

од € 50 / Ноќ
 • 11
Спални соби
1
Бањи
1
Број на гости
5
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Се издаваат два апартамани во Полихронo, еден до друг.
????‍????‍????‍???? 4-5 лица по апартман
???? 80m од плажа
???? wifi
❄️ клима
???? ТВ
???? опремена кујна
???? pet friendly
????️ спална соба со еден брачен и еден единечен кревет
???? еден кревет на расклопување
 
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Подрегион
Kasandra
Локација
Полихрон, Δημοτική Ενότητα Παλλήνης, Општина Касандра, Халкидички округ, Централна Македонија, Македонија и Тракија, 630 85, Грција
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.