Apartman (stan)

од € 46 / Ноќ
 • 2157 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
57 м2
Број на гости
4
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан
2 Спални соби,
Купатило
голема дневна
кујна со трпезарија
Тераса
TV кабловска
WiFi internet
ПАРКИНГ
Одлична Локација : ул. Даме Груев бр.2.
На 700m до центар
 
Удобности
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Кула 2, К2, Даме Груев, Крст Џамија, Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.