Apartman Toshe - mini studio

од € 20 / Ноќ
 • 1120 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
20 м2
Број на гости
2
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Апартманот се наоѓа во зграда со лифт на втори кат, на ул.Егејска 17....(централно подрачје).Капацитетот е за двајца возрасни ,може и дете до 3 год.Апартманот е со посебен влез и располага со комплет опремено купатило , безжичен интернет, кабловска, миниладилник, решо за приготвување поедноставни напитоци, комплетен прибор за јадење и пиење.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мини фрижидер
 • Шпорет
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • 24-часовна рецепција
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Егејска, Крст Џамија, Охрид, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.