Apartman vo Kalitea

од € 50 / Ноќ
 • 1128 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
28 м2
Број на гости
2
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Studio vo Kalitea 
30m centar
bazen
 
Удобности
Бања
 • Производи за чистење
 • Топла вода
 • Надворешен туш
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Перална во близина
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Надворешна трпезарија
 • Надворешна гарнитура
 • Кујна на отворено
 • Двориште или балкон
 • Лежалки за сончање
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Топла када
 • Платен паркинг надвор од објектот
 • Базен
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Подрегион
Kasandra
Локација
Καλλιθέα, Kassandra Municipal Unit, Kassandra Municipality, Chalkidiki Regional Unit, Central Macedonia, Macedonia and Thrace, 630 77, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.