Apartman vo Kalitea

од € 70 / Ноќ
 • 1142 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
42 м2
Број на гости
5
Кревети
5
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Apartman vo Kalitea 
posebna spalna soba 
centar
 
Удобности
Бања
 • Када
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Замрзнувач
 • Кујна
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Подрегион
Kasandra
Локација
Βοσπόρου, Καλλιθέα, Kassandra Municipal Unit, Kassandra Municipality, Chalkidiki Regional Unit, Central Macedonia, Macedonia and Thrace, 630 77, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.