Apartman vo Radozda

од € 35 / Ноќ
 • 1143 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
43 м2
Број на гости
4
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Apartman vo Radozda
pogled na ezero
bazen
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Греење
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Кајак
 • Надворешна трпезарија
 • Надворешна гарнитура
 • Лежалки за сончање
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Топла када
 • Базен
Услуги
 • 24-часовна рецепција
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Struga
Локација
Радожда, Radozhda, Municipality of Struga, Southwestern Region, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.