Apartmani A

од € 40 / Ноќ
 • 1135 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
35 м2
Број на гости
5
Кревети
5
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
VAŠE LIČNO UTOČIŠTE NA KOPAONIKU 2024
 
Apartmani A (studio) nalaze se u novoizgrađenoj zgradi "Sunčana planina" (2022) u samom centru Kopaonika, u tihom i mirnom planinskom okruženju. Neodoljiva raznovrsnost i blizina različitih zimskih i letnjih sadržaja će vam ulepšati utiske boravka u našem najvećem i najpopularnijem ski centru, a potpuno novi, prostrani i moderno opremljeni apartmani sa svim neophodnim uređajima i sadržajima učiniće vaš zimski ili letnji odmor nezaboravnim.
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Греење
Безбедност
 • Аларм за чад
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Велосипеди
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Платен паркинг надвор од објектот
 • Платен паркинг во објектот
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Srbija
Регион
Kopaonik
Локација
29, Јована Цвијића, Kopaonik, Raska Municipality, Raska Administrative District, Central Serbia, 36354, Serbia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.