Апартмани Куна

од € 50 / Ноќ
 • 1160 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
60 м2
Број на гости
6
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Se iznajmuvaat apartmani vo Dojran
Kuna apartments raspolaga so dva kompletno novi i namesteni apartmani od 55m2 so dvor od 500m2,so kapacitet do 6 osobi sekoj poedinceno,sekoj so sopstvena spalna,dnevna so garnitura na spustanje,kujna so trpezarija so sest stolici i sofa na spustanje,toalet,inverter klimi,golemi frizideri i sporeti,masini za perenje,fenovi,golemi smart televizori,wi-fi,parking so video nadzor,terasi so garnituri za sedenje i pogled na ezeroto
tel:071-972-747
instagram:/ kunaapartments.dojran
facebook:/ Апартмани Куна
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Семејство
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Посветен работен простор
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Трпезариска маса
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до езеро
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Кајак
Паркинг и објекти
 • EV полнач
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Dojran
Подрегион
Star Dojran
Локација
Сретеново, Општина Дојран, Југоисточен СР, 1487, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.