Apartmansko smestuvanje vo Trpejca

од € 30 / Ноќ
 • 2140 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
40 м2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Dvosoben apartman komplektno opremen so moderna kujna, katce za dneven odmor, spalna soba, kupatilo i dve terasi so pogled na ezero.
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • Книги и материјал за читање
 • Етернет конекција
 • Музички систем
 • ТВ
Семејство
 • Детски прибор за вечера
 • Висок стол
Греење и ладење
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мини фрижидер
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
 • Излез на вода
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Кујна на отворено
 • Двориште или балкон
 • Лежалки за сончање
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Трпејца, Општина Охрид, Југозападен СР, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.