Apartmen Dina

од € 25 / Ноќ
 • 1133 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
33 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
      Izdavam nov apartman od 33m2 komletno opremen, klimatiziran,so frizider,tv,sporet so furna,internet, kujnski pribor, prekrasen golem dvor  i prekrasen pogled kon celiot grad.
Apartmanot ima kompleten kujnski pribor,sto znaci ima uslovi za povekednevno smestuvanje.
Kapacitetot  za smestuvanje e 4 luge.
Golemiot dvor e idealen za domasni milenici za koi postoi dopolnitelno plakanje vo zavisnost od milenikot.
Parking BESPLATEN
Za tocna lokacija pisete na google maps Apartman Dina Skopje.

Telefon za kontakt---075--41--42--95
Удобности
Бања
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Книги и материјал за читање
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Трпезариска маса
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Надворешна гарнитура
 • Лежалки за сончање
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Платен паркинг во објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Kisela Voda
Локација
Припор, Кисела Вода, Скопје, Општина Кисела Вода, Град Скопје, Скопски СР, 1054, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.