Apartment Bubica Zlatibor

од € 40 / Ноќ
 • 1145 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
45 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Музички систем
 • ТВ
Греење и ладење
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Блендер
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Микробранова печка
 • Мини фрижидер
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Двориште или балкон
Локација
Земја
Srbija
Регион
Zlatibor
Локација
32, Бреза, Zlatibor, Cajetina Municipality, Zlatibor Administrative District, Central Serbia, 31315, Serbia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.