Apartment city center Kumanovo

од € 35 / Ноќ
 • 1137 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
37 м2
Број на гости
2
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Featuring inner courtyard views, Apartments in city center offers accommodation with balcony, around 40 km from Stone Bridge. There is a private entrance at the apartment for the convenience of those who stay. The apartment provides city views, a terrace, and free WiFi is available throughout the property. At the apartment complex, all units have air conditioning, a seating area, a flat-screen TV with satellite channels, a kitchen, a dining area and a private bathroom with bathrobes, a walk-in shower and slippers. A microwave, a fridge and kitchenware are also featured, as well as a kettle. At the apartment complex, all units come with bed linen and towels. A minimarket is available at the apartment. Kale Fortress is 40 km from the apartment, while Macedonia Square is 40 km away. The nearest airport is Skopje International, 23 km from Apartments in city center, and the property offers a paid airport shuttle service.

Удобности
Бања
 • Биде
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Семејство
 • Висок стол
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Фрижидер
 • Чаши за вино
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Платен паркинг надвор од објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Kumanovo
Локација
A1, Народна Револуција, Куманово, Општина Куманово, Североисточен СР, 1300, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.