Apartment Paskali

од € 35 / Ноќ
 • 2145 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
45 м2
Број на гости
5
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Set in Ohrid, 80 metres from Saraiste Beach and 400 metres from Potpesh Beach, Apartment Paskali offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. With lake views, this accommodation provides a balcony. The property is non-smoking and is located 1.2 km from Labino Beach. This apartment comes with 2 bedrooms, a kitchen with an oven and a fridge, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom equipped with a bath. Towels and bed linen are featured in the apartment. For added privacy, the accommodation features a private entrance. Popular points of interest near the apartment include Port Ohrid, Early Christian Basilica and Church of St. John at Kaneo. The nearest airport is Ohrid Airport, 9 km from Apartment Paskali.
https://maps.app.goo.gl/QBMbL8Mzja3UrANy9
Удобности
Бања
 • Када
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Посветен работен простор
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Car Samoil, Крст Џамија, Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.