Apartment Villa Dimo Topal

од € 80 / Ноќ
 • 1128 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
28 м2
Број на гости
2
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Villa Dimo ​​Topal has 1room, each room has a toilet, TV, free internet, the villa also has a pool by the pool, sunbeds for each guest, a private parking, and a large yard with lots of greenery, and also every room has a view of the pool and it has its own terrace where guests can sit. It is located 5 minutes from the city center by car and 15 minutes on foot. It is close to all beaches and there is a market nearby.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
Забава
 • ТВ
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мини фрижидер
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Булевар Свети Наум Охридски, Беј Бунар, Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.