Apartments On The Top-Ohrid

од € 40 / Ноќ
 • 1121 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
21 м2
Број на гости
2
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Доколку сакате вистински одмор Apartments ON THE TOP е вистинско место. Одалечени 2.5 км од центар, 800 м од Билјанини извори, 1.8 км до првата плажа и 150м до ресторан Ана Марија 
Располага со пет комплетно опремени апартмани во пријатна, мирна и тивка околина ..
Удобности
Бања
 • Фен
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Рача, Велестово, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.