Apartments Prima

од € 30 / Ноќ
 • 1127 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
27 м2
Број на гости
4
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Имајте го најдоброто лето во вашиот живот со престој во Прима апартмани. Замислете си незаборавни денови на сончање на чистите плажи на Охридското Езеро, каде кристално чистите води ве повикуваат на освежувачко капење. За љубителите на природата, прекрасниот Национален парк Галичица е само на кратко растојание, нудејќи величествени пејзажи, разновидна флора и фауна, и бројни пешачки патеки кои пружаат панорамски погледи кон езерото и планините.

Нашите апартмани се идеално сместени на мирната плажа Лагадин, во близина на шарматното село Пештани. Оваа премиум локација нуди спокојна и тивка атмосфера, совршена за одмор и бегство од секојдневниот метеж. Уживајте во мирниот амбиент на Лагадин, каде можете да се релаксирате на плажата преку ден и да го слушате нежното бранување на водата во текот на ноќта.

Без разлика дали барате авантура во природата или едноставно сакате да се релаксирате покрај езерото, Прима апартманите обезбедуваат совршен дом за вашето летно бегство. Дојдете и создадете трајни спомени во овој живописен агол од светот.

Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Книги и материјал за читање
 • ТВ
Семејство
 • Детски книги и играчки
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
Надворешен простор
 • Надворешна трпезарија
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
19A, Лагадин, Lagadin, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.