Apratman vo Radozda

од € 65 / Ноќ
 • 31108 м2
Спални соби
3
Бањи
1
Квадратура
108 м2
Број на гости
8
Кревети
8
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Apartman vo Radozda 
pogled na ezero 
bazen
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Камин
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Кајак
 • Надворешна трпезарија
 • Двориште или балкон
 • Лежалки за сончање
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Топла када
 • Базен
Услуги
 • 24-часовна рецепција
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Struga
Локација
Радожда, Radozhda, Municipality of Struga, Southwestern Region, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.