At Grceski’s place

од € 30 / Ноќ
 • 1120 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
20 м2
Број на гости
2
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Set in Ohrid with Saraiste Beach and Port Ohrid nearby, At Grcheski's place offers accommodation with free WiFi and free private parking. The property is around 2.8 km from Labino Beach, 2.9 km from Early Christian Basilica and 3.3 km from Church of St. John at Kaneo. The property is non-smoking and is situated 2 km from Potpesh Beach. The apartment also features 1 bathroom. Popular points of interest near the apartment include Icons Gallery, Holy Mary Perybleptos Church and Museum Robev House. The nearest airport is Ohrid Airport, 10 km from At Grcheski's place.

Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Мирче Ацев, Беј Бунар, Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.