Bella vita Apartmani Zlatibor

од € 40 / Ноќ
 • 1135 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
35 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Bella vita Apartmani u centru Zlatibora na 5 min od jezera i centra. 
Maksimalno opremljeni sa svim da bi se osećali kao kod kuce
+38164 5900 291 viber ,whatsapp
Krfska 5. Zlatibor
Удобности
Бања
 • Када
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Сеф
Забава
 • Аркадни игри
 • Етернет конекција
 • Музички систем
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Микробранова печка
 • Мини фрижидер
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Srbija
Регион
Zlatibor
Локација
Krfska 5 Zlatibor
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.