Blue Serenity Apartment

од € 40 / Ноќ
 • 1126 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
26 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Апартман на мирна локација за вашиот одмор на само 1.4км од центарот на Охрид.Доживејте го вашиот одмор во спокоен,уреден,нов апартман кои би го паметеле долго.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Блендер
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Перална во близина
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Надворешна трпезарија
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • 24-часовна рецепција
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Momcilo Jordanoski 40e
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.