Chavdar Apartments

од € 50 / Ноќ
 • 2165 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
65 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Трпезариска маса
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Gevgelija
Локација
Кожув 30 А, Гевгелија, Општина Гевгелија, Југоисточен СР, 1480, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.