Cobe's apartment

од € 30 / Ноќ
 • 1140 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
40 м2
Број на гости
3
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Stan za kratok I dolg prestoj vo Taftalidze 1, blisku City Mall i Hrvatska amasada, besplaten parking, wifi, Netflix...
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Етернет конекција
 • Опрема за вежбање
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Трпезариска маса
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
Карактеристики на локација
 • Перална во близина
 • Приватен влез
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Теретана
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Karposh
Локација
12а, Bukureška, Taftalidže 1, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1020, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.