Dea’s Apartment

од € 40 / Ноќ
 • 1150 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
50 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Set in Mavrovo and only 30 km from Saint Jovan Bigorski Monastery, DEA's Apartment offers accommodation with lake views, free WiFi and free private parking. The property features garden views. The property is non-smoking and is located 47 km from Monastery of Saint George the Victorious. The spacious apartment comes with 1 separate bedroom, 1 bathroom, a fully equipped kitchen with a dining area and oven, and a living room with a flat-screen TV. There is also a seating area and a fireplace. Guests can take advantage of the warm weather with the property's barbecue facilities. A ski equipment rental service and ski storage space are featured at the apartment, and guests can go skiing in the surroundings. The nearest airport is Kukës International Zayed Airport, 94 km from DEA's Apartment.

Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
Забава
 • Етернет конекција
 • Играчка конзола
 • ТВ
Греење и ладење
 • Камин
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Mavrovo
Локација
R2235, Маврово, Општина Маврово и Ростуша, Полошки СР, 1245, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.