Duck Apartments

од € 40 / Ноќ
 • 2145 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
45 м2
Број на гости
4
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Два апартмани во центарот на Охрид, комплетно опремени, со капацитет за 4 лица, на 100м од Охридската чаршија

ul. Bulevar Turisticka 69/5, Ohrid
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Книги и материјал за читање
 • ТВ
Семејство
 • Детски книги и играчки
 • Детски прибор за вечера
 • Висок стол
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Блендер
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до езеро
 • Перална во близина
 • Приватен влез
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Револуција, Беј Бунар, Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.