DUPLEX APARTMAN

од € 40 / Ноќ
 • 2150 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
50 м2
Број на гости
6
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
#Slobodni termini:❤️01.07-28.07/ 05.08-15.09.❤️Se izdava super apartman...vo blizina na centarot na Ohrid-naselba Bejbunar....raspolaga so kompletno opremena kujna,dnevna soba so trpezarija,spalna soba,wc i terasa...kablovska televizija,klima i WI-FI ...Kapacitet na smestuvanje 5 do 6 lica..EKSTRA CENA☎️071-716-706
 
Удобности
Бања
 • Фен
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Мрежа за комарци
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Блендер
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Замрзнувач
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
10A, Карпош Војвода, Беј Бунар, Охрид, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.