Etno Gostilnica Villa Fulko

од € 40 / Ноќ
 • 322000 м2
Спални соби
3
Бањи
2
Квадратура
2000 м2
Број на гости
9
Кревети
7
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
✅Приватен паркинг
✅Интернет
✅Клима
✅Комплетно опремени кујни, тоалети, спални соби, дневна соба и тераса.
✅Прекрасен Поглед
✅Мир и Тишина
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
 • Сеф
Забава
 • Етернет конекција
 • Музички систем
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Висок стол
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Вентилатор на таванот
 • Греење
 • Камин
 • Преносливи вентилатори
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
 • Аларм за чад
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Блендер
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Микробранова печка
 • Мини фрижидер
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
 • Перална во близина
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Надворешна трпезарија
 • Кујна на отворено
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Појадок
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Ohrid, Municipality of Ohrid, Southwestern Region, 6000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.