Filip Apartment

од € 40 / Ноќ
 • 1133 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
33 м2
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Апартманот е со површина од 33м2 со капацитет за сместување  на  две возрасни лица и дете. Лоциран во Маврово, во близина на Ски центарот, со прекрасен поглед кон езерото. Комплетно опремен со кујна, машина за садови, кафемат, микробранова печка, електричен бокал, бања, ТВ, интернет, Netflix и бесплатен паркинг. На располагање е и столче -  хранилка за дете до 2 години, за што е потребно претходна најава. Услугата е бесплатна.
Минимум престој 2 ноќевања.
Удобности
Бања
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • ТВ
Семејство
 • Висок стол
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Фрижидер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Mavrovo
Локација
Mavrovo, Municipality of Mavrovo and Rostusha, Polog Region, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.