Gago Apartments

од € 40 / Ноќ
 • 1135 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
35 м2
Број на гости
3
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Struga
Локација
Struga V, Struga, Municipality of Struga, Southwestern Region, 6330, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.