Happiness Apartment

од € 20 / Ноќ
 • 1136 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
36 м2
Број на гости
5
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Чист и удобен апартман во центарот на Битола.
Удобности
Бања
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Пегла
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Мала кујна
 • Чаши за вино
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Bitola
Локација
Пеце Матичевски, Municipality of Bitola, Pelagonia Region, 7000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.