ЕЛБИНИ ОХРИД

од МКД 900 / Ноќ
Број на гости
90
Кревети
90
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Апартманите ЕЛБИНИ лоцирани се во центарот на градот Охрид, на само неколку минути пешки до пристаниште и плоштад. Во апаартманите можат да се сместат 2ца, 3ца, 4ца или со вкупно капацитет од 90 легла. Секоја соба е со сопствено купатило, тв, тераса, а на приземје од куќата има кујна која е комплетно опремена. Има салон за седење кој можат да го користат сите гости, голем двор кој исто така е со маси и столчиња, свој паркинг. Секогаш е мирно и удобно , а во околината имате све што ке посакате, чаршијата е на чекор од вас, продавници, кафичи, ресторани, пекари, аптеки, маркети итн.
Работиме во текот на целата година и отворени сме 24/7 
Локацијата и капацитет се одлични и дозволуваат да се организира поголеми групи на туристи, а за таквк групи може да се организира и појадок.
Исто така дозволено е за миленици.
Повелете ве очекуваме
Цената е променлива во зависност оф тоа во кој период ке престојувате и колку ноќи.

+38971287726
Удобности
Бања
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Греење
Безбедност
 • Противпожарен апарат
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Перална во близина
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • 24-часовна рецепција
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
https://maps.app.goo.gl/MX7aj2CEdaH4Qc149?g_st=ic
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.